środa, 19.12.2018

Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

2018-12-05

Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

Dnia 3 grudnia 2018r. w Starostwie Powiatowym w Sztumie odbył się powiatowy finał olimpiady pod hasłem „HIV-AIDS-STOP” zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Sztumie oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów  z Zespołu Szkół w Sztumie, Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach i Zespołu Szkół w Dzierzgoniu. Olimpiada miała charakter  testu pisemnego z możliwością wielokrotnego wyboru. Spośród uczestników komisja wyłoniła trzech uczniów z najlepszymi  wynikami. Pierwsze miejsce zdobył  Szymon Kilian uczeń Zespołu Szkół w Sztumie, drugie Katarzyna Żyła również z Zespołu Szkół w Sztumie, natomiast trzecie miejsce zajął  Piotr Rzepka uczeń z Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach . Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sztumie wręczył Wicestarosta Sztumski Pan Kazimierz Szewczun. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w olimpiadzie.