Piątek, 13.12.2019

Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

2019-11-28

Informacja

W dniu dzisiejszym (t.j. 28.11.2019 r.) Starosta Powiatu  Sztumskiego, Sylwia Celmer
oraz Wicestarosta Powiatu Sztumskiego, Kazimierz Szewczun podpisali wniosek o dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczych w ramach Działania 5.7. Nowe mikroprzedsiębiorstwa. Realizatorem działań z ramienia Powiatu Sztumskiego będzie Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie
z siedzibą w Dzierzgoniu. Dwuletni projekt zakłada wsparcie w założeniu własnej działalności gospodarczej 80 uczestników, w tym 40 z Powiatu Sztumskiego.
Mamy nadzieje, że silne partnerstwo w postaci Powiatowego Urzędu Pracy w Sztumie z siedzibą
w Dzierzgoniu, Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku, Akademii Nauczania prowadzonej przez P.P.H. Rarytas J. i R. Markowscy Sp.J , Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania oraz Stowarzyszenia: Kraina Dolnego Powiśla przyniesie zamierzone rezultaty.