Czwartek, 21.2.2019

Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

2019-01-23

Przekazanie terenu budowy

W wyniku zawartej umowy z dnia 16 listopada 2018 r. w dniu 17 stycznia br. w siedzibie ZSZ w Barlewiczkach odbyło się przekazanie terenu budowy pod budowę budynku hali garażowo-magazynowej na sprzęt rolniczy wraz z placem manewrowym w ramach zadania: „Budowa obiektu warsztatów i pracowni dydaktycznych do praktycznej nauki zawodu dla potrzeb uruchomienia pracowni dydaktycznych w celu dostosowania oferty praktycznego kształcenia zawodowego ZSZ w Barlewiczkach do wymogów regionalnego rynku pracy” - Oś Priorytetowa 4 Kształcenie zawodowe, Działanie 4.1 Infrastruktura ponadgimnazjalnych szkół zawodowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”
W przekazaniu terenu, ze strony Zamawiającego Starostwa Powiatowego w Sztumie. Uczestniczyli: Dyrektor ZSZ w Barlewiczkach, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego oraz  Naczelniki Wydziału Architektury i Budownictwa. Ze strony Wykonawcy: uczestniczyli przedstawiciele firmy MSP „SMOK” ze Starogardu Gdańskiego, w tym kierownik budowy. Koszt inwestycji w systemie zaprojektuj i wybuduj wynosi 726.080,42 zł brutto i będzie stanowił dopełnienie niedawno oddanych do użytkowania warsztatów jako zaplecza techniczno-naukowego tworzonego na terenie ZSZ w Barlewiczkach.