Niedziela, 15.9.2019

Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda

2019-06-12

BEZPIECZNY POWIAT – Piknik służb mundurowych

W dniu 11 czerwca br. na placu przy szkole podstawowej nr 2 w Sztumie, Komenda Powiatowa Policji przy współpracy z Zakładem Karnym w Sztumie, zorganizowała piknik dla uczczenia 100 rocznicy służb mundurowych. Festyn dedykowany był dzieciom i mieszkańcom powiatu sztumskiego. Gorącą atmosferę w oryginalny sposób schładzali strażacy PSP w Sztumie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wyposażenie sprzętu wojsk 7 Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Straży Granicznej. Nad całością czuwał Komendant Powiatowej Policji w Sztumie Tomasz Czaja. Aktywnych mieszkańców wyróżniono atrakcyjnymi nagrodami. W imieniu Zarządu Powiatu Wicestarosta Sztumski Kazimierz Szewczun w asyście Pani Gabrieli Smolińskiej oraz Dominiki Antoniak przekazał upominki dla najmłodszych.
Brawo mundurowi.