Czwartek, 27.4.2017

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

2017-03-20

Budową obiektu warsztatów i pracowni dydaktycznych

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 10 marca br. rozpoczęto prace budowlane związane z „Budową obiektu warsztatów i pracowni dydaktycznych do praktycznej nauki zawodu wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia dla potrzeb uruchomienia 9 pracowni dydaktycznych w celu dostosowania oferty praktycznego kształcenia zawodowego przy Zespole Szkół Zawodowych Barlewiczkach do wymogów regionalnego rynku pracy” w ramach Osi Priorytetowej 4 Kształcenie zawodowe, Działanie 4.1 Infrastruktura ponadgimnazjalnych szkół zawodowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

W ramach inwestycji powstaną następujące zadania infrastrukturalne:

•    budowa nowoczesnego obiektu dydaktycznego do kształcenia zawodowego dla potrzeb pracowni produkcji roślinnej, pracowni produkcji zwierzęcej, pracowni techniki rolniczej (branża środowisko), pracowni napraw pojazdów samochodowych, pracowni metrologii, linia diagnostyczna do badania pojazdów samochodowych (branża transport, logistyka i motoryzacja)
•    wyposażenie pracowni produkcji roślinnej, pracowni produkcji zwierzęcej, pracowni techniki rolniczej (branża środowisko), pracowni napraw pojazdów samochodowych, pracowni metrologii, linia diagnostyczna do badania pojazdów samochodowych (branża transport, logistyka i motoryzacja), pracownia urządzeń techniki komputerowej, robotyki i prototypownia układów elektronicznych, pracownia aplikacji internetowych i baz danych, pracownia sieci komputerowych i interfejsów HMI (branża ITC i elektronika).
Budowę budynku w kształcie litery „L” o pow. zabudowy 753 m² dla max 112 uczniów realizuje firma „MSP SMOK Sp.j.” ze Starogardu Gdańskiego.

Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec stycznia 2018 r.

Koncepcja