Niedziela, 17.12.2017

Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

2017-07-18

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
Nabór wniosków trwa do 31 lipca 2017.
Projekty mogą być realizowane w okresie od 16 sierpnia do 15 grudnia 2017.

Do wygrania do 500 zł lub do 5000 zł na realizację inicjatyw!

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: www.akumulatorspoleczny.pl i Operatora: www.fundacjapokolenia.pl . Bieżące informacje także na: www.facebook.com/akumulatorspoleczny

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.
UWAGA: Wnioski składa wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo? Przyjdź na spotkanie informacyjne:
18.07. (wtorek) SZTUM godz. 17:00 Sala na Stadionie Miejskim
18.07. (wtorek) TCZEW godz. 17:00 Fundacja Pokolenia
19.07. (środa) KWIDZYN godz. 17:00 Czarna Sala Sceny Lalkowej im. Jana Wilkowskiego
19.07. (środa) PRUSZCZ GDAŃSKI godz. 17:00 Urząd Miejski (sala obrad)
21.07. (piątek) MALBORK godz. 17:00 Centrum Organizacji Pozarządowych (dawne Malbork Welcome Center)

Operator – w subregionie nadwiślańskim Fundacja Pokolenia – zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski:
25.07. (wtorek) SZTUM w godz. 14:00 – 18:00 Sala na Stadionie Miejskim
25.07. (wtorek) TCZEW w godz. 14:00 – 18:00 Fundacja Pokolenia
26.07. (środa) KWIDZYN w godz. 14:00 – 18:00 Stowarzyszenie Akwedukt
26.07. (środa) PRUSZCZ GDAŃSKI w godz. 14:00 – 18:00 Starostwo Powiatowe
27.07. (czwartek) MALBORK w godz. 14:00 – 18:00 Centrum Organizacji Pozarządowych (dawne Malbork Welcome Center)

W razie pytań Operator zachęca do kontaktu! Fundacja Pokolenia, przy ul. Obr. Westerplatte 6 w Tczewie, tel. 58 352 45 46, e-mail: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl .