Sobota, 16.12.2017

Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

2017-09-13

Informacja dotyczącą tegorocznej edycji Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2017” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

W konkursie o dotacje do 8 500 zł na projekty trwające minimum 6 miesięcy mogą ubiegać się miejskie i gminne domy kultury, powiatowe, miejskie i gminne biblioteki, a także organizacje pozarządowe (zarejestrowane w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów) oraz nieformalne grupy dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Projekty mogą być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku. Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój u młodych ludzi (13-19 lat) z małych miejscowości, umiejętności społeczne przydatne zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu poprzez podnoszenie ich kompetencji.

Wnioski można składać do 25 października 2017 r., do godziny 12:00. Na stronie www.rowneszanse.pl znajdują się szczegółowe informacje o konkursie i dokumenty konkursowe.