Piątek, 25.5.2018

Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

2018-03-12

Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych

Uprzejmie informujemy, iż Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, na spotkanie z przedstawicielami Narodowego Instytutu Wolności, na którym zaprezentowany zostanie Regulamin konkursu FIO 2018 oraz zasady ubiegania się o dotację w ramach przedmiotowego konkursu.
Spotkanie odbędzie się w dniu 20 marca (wtorek) b.r. o godz. 10.00 w Historycznej Sali BHP, Gdańsk, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 (bud. 131A, dawniej ul. Doki 1).  Spotkanie to jest organizowane w ramach cyklu spotkań regionalnych na temat FIO 2018.
Poniżej program ww. spotkania i formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń elektronicznie na adres e-mail: fio@gdansk.uw.gov.pl.
Osoba do kontaktu Pan Jarosław Rutkowski – Koordynator Wojewody Pomorskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, tel. 58 30 77 227.

Program spotkania