Sobota, 19.8.2017

Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

2017-02-06

Jubileuszowy Bal Karnawałowy

W dniu 04.02.2017 r. odbył się Jubileuszowy Bal Karnawałowy zorganizowany w ramach obchodów XV-lecia Powiatu Sztumskiego. Bal rozpoczęło krótkie przemówienie Starosty Powiatu Sztumskiego Pana Wojciecha Cymerysa oraz Przewodniczącej Rady Powiatu Sztumskiego Pani Jolanty Szewczun, którzy wszystkim uczestnikom życzyli miłej zabawy. W balu udział wzięło 190 osób, którym do tańca przygrywał zespół RMS z Dzierzgonia. Catering zapewnił Zakład Aktywności Zawodowej. Podczas trwania zabawy została zorganizowana charytatywna loteria fantowa, z której dochód został przekazany dla potrzebującej osoby niepełnosprawnej. Wspaniała zabawa trwała do białego rana. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym Balu Starostwa Powiatowego w Sztumie w 2018 r.