Niedziela, 27.5.2018

Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

2018-04-20

NASZE DRUGIE JA, CZYLI UŚNICKIE SMYKAŁKI

Dnia 17 kwietnia 2018 roku w Sztumskim Centrum Kultury odbyło się wydarzenie pt. „NASZE DRUGIE JA, CZYLI UŚNICKIE SMYKAŁKI”, zorganizowane przez Społeczność Ośrodka Szkolno – Wychowawczego
im. Krystyny Jankowskiej w Uśnicach. Nauczyciele Ośrodka w Uśnicach przygotowali spektakl pt. „Bajka o szczęściu”, który był wystawiany w sali kinowej Sztumskiego Centrum Kultury. Adresatami przedstawienia byli podopieczni ośrodka, dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. W drugiej części wydarzenia odbył się wernisaż prac plastycznych i rękodzieł pracowników i wychowanków Ośrodka w Uśnicach połączony z koncertem. Wernisaż otworzył dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Uśnicach Zenon Chrześcijański oraz dyrektor Sztumskiego Centrum Kultury Adam Karaś. Gościem wernisażu był Starosta Powiatu Sztumskiego Wojciech Cymerys.