Wtorek, 11.8.2020

Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

2020-07-06

Oferta kursów motorowodnych na przystani w Białej Górze

Zapraszamy do korzystania z oferty kursów motorowodnych na patent sternika motorowodnego.To szansa na nowe umiejętności i wodniacką przygodę! Kursy będą prowadzone na przystani żeglarskiej w Białej Górze przez spółkę Wind Hunter we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Sztumie.

Starosta Sztumski Sylwia Celmer zaprasza do korzystania z oferty!

Patenty są certyfikowane przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Dają uprawnienia, obejmujące cały sezon żeglarski, uprawniają do prowadzenia łodzi motorowodnych po wodach śródlądowych.

Nie trzeba dodawać, że jest to doskonała forma promocji szlaku Wielkiej Pętli Żuławskiej oraz całego Powiśla. Poprzez zdobywanie uprawnień, mieszkańcy powiatu sztumskiego zdobywają możliwość do korzystania z miejscowych szlaków wodnych i infrastruktury żeglarskiej, takiej jak: przystanie, czartery i punkty wynajmu sprzętu pływającego.

Ośrodki szkoleniowe zawsze na długo pozostają w pamięci osób korzystających z tematycznych kursów i szkoleń, często bezpośrednio oferując im zarówno miejsca postojowe dla łodzi, oferty wynajmu sprzętu jak i dalszego rozwoju wodniackiej pasji czy zainteresowań.

Same szkolenia są efektywne, a co równie istotne nie trwają zbyt długo, co sprawia, że nie tylko mieszkańcy chętnie w nich uczestniczą. Atrakcyjna oferta jest magnesem dla turystów z całej Polski i z za granicy, którzy z pewnością docenią walory krajobrazowe tutejszych terenów, a zwłaszcza piękno Białej Góry.

Biuro@wind-hunter.pl
www.wind-hunter.pl