Czwartek, 17.1.2019

Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

2018-12-10

DYREKTOR OKRĘGOWY SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W GDAŃSKU

zgodnie z ustawą z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2018 r., poz. 1542 z późn. zm.) oraz z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (Dz. U. z 2018 r.,  poz. 1631)

zarządza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego nr  1/2019 na stanowisko:

-STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY – w następujących jednostkach organizacyjnych:

- Zakład Karny w Sztumie, ul. Nowowiejskiego 14, 82-400 Sztum –13 etatów,

Uwaga:  Zakład Karny w Sztumie, Zakład Karny w Gdańsku-Przeróbce, Zakład Karny w Malborku,  Areszt Śledczy  w Starogardzie Gdańskim i Areszt Śledczy w Wejherowie to jednostki przeznaczone do odbywania w nich kary pozbawienia wolności oraz wykonywania tymczasowego aresztowania przez mężczyzn.  Do obowiązków strażnika działu ochrony należy m.in. kontrola pobieżna i osobista osadzonych.

Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,    z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.

Preferencje z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętności: wykształcenie co najmniej  średnie, preferowane posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego.

Więcej informacji: Ogłoszenie