Czwartek, 21.6.2018

Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

2018-06-08

Dnia 7 czerwca 2018 roku w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Ogólnopolskiego Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej z Panią Minister Elżbietą Rafalską i Ministrem Krzysztofem Michałkiewiczem. Podczas prowadzonych rozmów uzyskano porozumienie dotyczące zwiększenia środków finansowania na Warsztaty. W związku z powyższym przygotowywane jest Rozporządzenie dotyczące zwiększenia środków finansowych na działalność i funkcjonowanie WTZ od 01 lipca 2018 roku, dlatego też wdrożone już Ogólnopolskie Pogotowie Protestacyjne Warsztatów Terapii Zajęciowej w Polsce zostaje zawieszone do września 2018 roku.