Niedziela, 17.12.2017

Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

2017-12-01

Plebiscyt Nauczyciel Pomorza 2017

W dniu 29.11.2017 r. podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego Starosta Sztumski, Pan Wojciech Cymerys  i Przewodnicząca Rady Powiatu Sztumskiego, Pani Jolanta Szewczun wręczyli gratulacje Pani Beacie Ostrowskiej – Nenczak za znalezienie się w prestiżowej dziesiątce plebiscytu Nauczyciel Pomorza 2017 roku.
Konkurs został ogłoszony przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Do udziału w konkursie można było zgłaszać kandydatury pedagogów i wychowawców wszechstronnie kształtujących osobowość młodych obywateli naszego regionu. Samorząd uczniowski Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie zgłosił do konkursu kandydaturę Pani Beaty Ostrowskiej – Nenczak, nauczycielki języka polskiego tutejszej szkoły. Pani Beata znalazła się
w prestiżowym  gronie finalistów plebiscytu Nauczyciel Pomorza z liczbą 24 punktów.

Serdecznie gratulujemy.