Niedziela, 25.8.2019

Imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

2019-07-25

PRZED NAMI LETNIA KAMPANIA PROMOCYJNA „ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ”

W dniach od 5 do 9 sierpnia br. w ramach kolejnego etapu kampanii promocyjnej Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”, WKU w Malborku, prowadzić będzie działania informacyjno-promocyjne.

Zespoły rekrutacyjne złożone z żołnierzy i pracowników WKU oraz żołnierzy z 22. BLT i 71. blpiech  w Malborku, można będzie spotkać w miejscach letniego wypoczynku: w Krynicy Morskiej i w Malborku. Podczas spotkań można będzie uzyskać informacje dotyczące naboru i służby w Wojsku Polskim, ale także przez chwile poczuć się jak żołnierz, poznając i przymierzając elementy ekwipunku żołnierskiego czy broni indywidualnej. Ponadto będzie można uzyskać informacje, o możliwości wstąpienia do Wojska Polskiego na jeden dzień, w każdą sobotę w wybranych jednostkach do 24 sierpnia pod hasłem „Wojskowe Wyzwanie.” Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania, do punktów promocyjno – informacyjnych, gdzie będzie można uzyskać rzetelne informacje związane ze służbą zawodową, przygotowawczą, terytorialną służbą wojskową, szkolnictwem wojskowym, czy Legią Akademicką.
Mobilne punkty rekrutacyjne czynne w godzinach od godz. 9.00 do 17.00:

Termin funkcjonowania punktu promocyjno – informacyjnego

Miejsce funkcjonowania punktu promocyjno – informacyjnego

05.08.2019 r.

Krynica Morska, pasaż przy Punkcie Informacji Turystycznej (przy porcie jachtowym i przystani Żeglugi Gdańskiej).

06.08.2019 r.

07.08.2019 r.