Sobota, 8.8.2020

Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

2020-02-06

Rok setnej rocznicy Plebiscytu na Powiślu – konkurs (do wygrania bon o wartości 500 zł)

Plebiscyt decydujący o przyszłości Powiśla odbył się 11 lipca 1920 r. Ludność polska toczyła dramatyczny bój w sprawie przynależności do Polski. Wiele z tych osób wierność Rzeczypospolitej przypłaciło życiem. W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą tych wydarzeń Rada Powiatu Sztumskiego postanowiła oddać hołd wszystkim zaangażowanym w akcję plebiscytową na rzecz przyłączenia Powiśla do Polski i ustanowiła rok 2020 „Rokiem setnej rocznicy Plebiscytu na Powiślu”.

Zachęcamy wszystkich miłośników historii, rysunku i grafiki komputerowej do udziału w konkursie na symbol graficzny „Roku setnej rocznicy Plebiscytu na Powiślu”, który mógłby być wykorzystywany m.in. jako pieczątka. W konkursie do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym bon o wartości 500 zł. Zachęcamy do udziału w zabawie.  Szczegółowy regulamin znajdą państwo w załączniku.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: tel. 55 26 77 428 bądź promocja@powiatsztumski.pl

>> Pliki do pobrania: