Niedziela, 16.12.2018

Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

2018-10-09

Równać Szanse

Fundacja Pokolenia Serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowe dot. konkursu grantowego „Równać Szanse”:

10  października (środa) godz. 17:00 w biurze Fundacji Pokolenia
(ul. Obrońców Westerplatte 6, Tczew).

Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom: bibliotek, domów kultury, świetlic, organizacji pozarządowych (w tym OSP) i grup nieformalnych osób dorosłych, działających lub chcących działać na rzecz młodzieży z obszarów wiejskich i małych miast.
Podczas zajęć mowa będzie o tym jak ubiegać się o dotacje (do 8500zł) w ramach konkursu i jak planować projekty w ramach RS. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Operatora dla woj. pomorskiego – Stowarzyszenia Światowid z Wielkopolski.
Udział bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały i poczęstunek w trakcie zajęć! Zgłoszenia poprzez formularz on-line.

Więcej szczegółów odnośnie spotkania i samego Programu "Równać Szanse" na stronie: http://fundacjapokolenia.pl/tczew-szkolenie-program-rownac-szanse/