Sobota, 19.8.2017

Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

2017-07-05

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Dnia 26 czerwca 2017 roku podczas Sesji Rady Powiatu Sztumskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym, pod nazwą: „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”.  W ramach konkursu wpłynęło 36 prac. Wszystkie spełniały kryteria określone w regulaminie konkursu i zostały poddane ocenie przez komisję. Komisja składała się z dwóch przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Malborku i dwóch ze Starostwa Powiatowego w Sztumie, obrady były wytężone i długie ze względu na dużą konkurencyjność nadesłanych prac plastycznych. Wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce – Konrad Izdepski
II miejsce – Kornelia Hara
III miejsce – Michalina Żelesławska
Wyróżnienie – Hubert Paluch
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz gratulujemy ciekawych i pomysłowych prac.

czytaj całość: CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

2017-06-22

Budowa Budynku Warsztatów do praktycznej nauki zawodu w ZSZ w Barlewiczkach.

Obecnie powstaje już wyraźny zarys obiektu. Na ukończonych fundamentach i wylanych posadzkach wznoszone są ściany zewnętrzne i wewnętrzne przyszłej szkoły, co obrazują poniższe zdjęcia z postępu robót. Firma wykonawcza MSP SMOK ze Starogardu Gdańskiego realizuje budowę zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, który przewiduje zakończenie prac na styczeń 2018 r.

czytaj całość: Budowa Budynku Warsztatów do praktycznej nauki zawodu w ZSZ w Barlewiczkach.

2017-06-19

XXXII sesja Rady Powiatu Sztumskiego

Zawiadamiam, że XXXII sesja Rady Powiatu Sztumskiego odbędzie się 26 czerwca  2017 roku o godz. 15:00 w Sali Starostwa Powiatowego w Sztumie.

Porządek sesji przewiduje:

1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Przyjęcie Protokołu nr XXXI z sesji Rady Powiatu Sztumskiego z dnia 23.05.2017 roku.
5.Informacja Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym- referuje Starosta Wojciech Cymerys.
6. Interpelacje i zapytania.

czytaj całość: XXXII sesja Rady Powiatu Sztumskiego