Czwartek, 27.4.2017

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

2017-04-13

Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Austria 2017

„Serce bije dla świata” pod takim hasłem w dniach 14-25 marca w gościnnej Austrii odbyło się najważniejsze tegoroczne wydarzenie sportowe. Uczestniczyło w nim ponad 14 tys. osób, w tym 2700 zawodników startujących w 9 dyscyplinach sportowych. Wśród 62 osobowej reprezentacji Polski, znalazło się 4 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Krystyny Jankowskiej w Uśnicach jako część drużyny hokeja halowego.

czytaj całość: Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Austria 2017

2017-04-12

Przekazanie Wykonawcy placu budowy

W dniu dzisiejszym odbyło się okazanie granic geodezyjnych na ul. Kochanowskiego i sąsiednich działkach oraz  przekazanie Wykonawcy, Przedsiębiorstwu Budowy Dróg S.A. placu budowy. Rozpoczęcie prac od 18 kwietnia 2017 r.

czytaj całość: Przekazanie Wykonawcy placu budowy

2017-04-10

X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Stół Wielkanocny”

X Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich odbył się 07 kwietnia 2017 roku w sali sportowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kołozębiu i cieszył się dużą popularnością. Podczas prezentacji poszczególnych wystawców atmosferę umilały piosenki regionalne  i ludowe odśpiewywane przez uczniów ośrodka z Kołozębia, Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń oraz uczniów z Zespołu Szkół w Dzierzgoniu oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Uśnicach.

czytaj całość: X Jubileuszowy Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Stół Wielkanocny”