Sobota, 14.12.2019

Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

2019-11-20

Szkolenie dla rodzin zastępczych

Dnia 13.11.2019 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie odbyło się szkolenie dla rodzin zastępczych z terenu powiatu sztumskiego o tematyce Profilaktyka uzależnień -działania edukacyjne dla rodziców i opiekunów w ramach współpracy z Panią Małgorzatą Robaczek, prowadzącą firmę eventowo-szkoleniową A&M w Malborku. W szkoleniu wzięło udział 15 rodziców zastępczych, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie Ewelina Łęgowska, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej Aleksandra Jędraszek oraz specjalista pracy z rodziną Natalia Plewako. Jest nam niezmiernie miło, iż grupa była bardzo aktywna oraz dzieliła się swoimi doświadczeniami. Serdecznie dziękujemy rodzinom zastępczym za udział w szkoleniu oraz zachęcamy do udziału w kolejnych dokształcających spotkaniach, które odbędą się w roku 2020.