Niedziela, 25.8.2019

Imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

2019-07-19

Uroczysta przysięga

Dnia 13 lipca br. Starosta Sztumski Sylwia Celmer wraz z Przewodniczącym Komisji ds. Społecznych i Bezrobocia, Bezpieczeństwa Publicznego i Zdrowia Grzegorzem Kostrzewą na zaproszenie Dowódcy 7 Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. kpt. mar. Adama Dedio, kmdr Tomasza Laskowskiego wzięli udział w uroczystej przysiędze nowo przyjętych żołnierzy w szeregi WOT. Uroczystość ta miała miejsce na terenie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, na którą przybyli zaproszeni goście oraz najbliższe osoby 100 nowo zaprzysiężonych żołnierzy.
Przypominamy, iż wszystkie osoby, które chciałyby wstąpić w szeregi 7. Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej mogą zgłaszać się do właściwych terenowo wojskowych komend uzupełnień.