Niedziela, 17.12.2017

Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

2017-10-06

Zakończenie prac budowlanych prowadzonych w miesiącach sierpień – wrzesień

Wykonawca Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A., ul. Pomorska 26A, 83-200 Starogard Gdański zgłosił zakończenie prac budowlanych prowadzonych w miesiącach sierpień – wrzesień na zadaniach:
- Przebudowa drogi powiatowej nr 3159G – ul. Reja w Dzierzgoniu,  długość odcinka 0,150km
- Przebudowa drogi powiatowej nr 3145G – DW 515 Górki – (Obrzynowo), odcinek Monasterzysko Wielkie - Górki,  długość odcinka 3,440 km,
Trwają odbiory końcowe inwestycji wykonanych w ramach projektu pn. „Przebudowa 4,489 km dróg w powiecie sztumskim w celu poprawy bezpieczeństwa i dostępności sieci drogowej Dolnego Powiśla” ze środków  Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019  przy wsparciu finansowym Wojewody Pomorskiego, Miasta i Gminy Dzierzgoń oraz Gminy Stary Dzierzgoń.