środa, 14.11.2018

2017-11-13

POWIŚLAŃSKIE E-ZDROWIE DLA PSYCHIATRII

2017-11-30

Konferencja  „ Powiślańskie e- zdrowie dla psychiatrii”

Dnia 30 listopada  br. odbyła się konferencja dotycząca projektu „Powiślańskie e-zdrowie dla psychiatrii”  spółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w RAMACH Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 7. Zdrowie, Działanie 7.2. Systemy Informatyczne i telemedyczne. Starostwo Powiatowe w Sztumie przystąpiło do udziału w powyższym projekcie jako partner, projektodawcą, a zarazem liderem partnerstwa jest NZOZ „Centrum Psychiatrii” Sp. z o.o. Partnerstwo powiatu z NZOZ „Centrum Psychiatrii” w powyższym projekcie wpisuje się w zadania wynikające z Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2016-2020, gdzie ustawodawca wyznacza dla samorządów rolę podmiotu biorącego udział  w jego realizacji we współpracy z innymi podmiotami.

NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. w dniu 20 marca 2017 r. spółka zawarła umowę z Województwem Pomorskim reprezentowanym przez Zarząd Województwa Pomorskiego na realizację projektu z zakresu informatyzacji pn.
„ Powiślańskie e- zdrowie dla psychiatrii”

Niniejszy projekt współfinansowany zostanie ze środków Unii Europejskiej
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 7. Zdrowie, Działanie 7.2. Systemy Informatyczne i telemedyczne.
Projekt, którego przedmiotem jest zakup oprogramowania, systemów, urządzeń
i sprzętu realizowany będzie w województwie pomorskim, w powiatach kwidzyńskim, sztumskim i malborskim, na terenie wszystkich lokalizacji Zamawiającego: Szpital Psychiatryczny w Prabutach, Poradnia Zdrowia Psychicznego w Malborku, Poradnia Leczenia Uzależnienia od Alkoholu
w Sztumie oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego w Kwidzynie.

Jesteś tutaj: Strona główna > Inwestycje drogowe