Sobota, 16.12.2017

Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

2013-03-05

FUNDUSZE STRUKTURALNE UNII EUROPEJSKIEJ W PERPSEKTYWIE FINANSOWEJ 2007- 2013

Tytuł projektu: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3141G na odcinku Sztum – Postolin w celu zwiększenia atrakcyjności inwestycyjnej, osiedleńczej i turystycznej obszaru Dolnego Powiśla”

• Numer projektu: WND-RPPM.08.01.01-00-040/08
  • Źródło finansowania: 8 Oś priorytetowa „Lokalna infrastruktura podstawowa” , Działanie 8.1 „Lokalny potencjał rozwojowy”, Poddziałanie 8.1.1 „Lokalna infrastruktura drogowa”  Regionalnego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
  • Wartość projektu: 5 653 522,88 złotych
  • Pozyskane dofinansowanie: 4 805 494,44 złotych
  • Wkład własny: 848 028,44 złotych
  • Okres realizacji projektu: wrzesień 2009 – sierpień 2010r.

Przedmiotem projektu była przebudowa 5,4km drogi powiatowej nr 3141G na odcinku Sztum – Postolin, która przewiduje poszerzenie nawierzchni drogi do wymaganej szerokości 6,0 m wraz z budową chodników, zatok autobusowych, renowacją nawierzchni jezdni, mostów i przepustów oraz rowów przydrożnych i poboczy.

Głównym celem realizacji projektu jest zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej, osiedleńczej i turystycznej obszaru Dolnego Powiśla.

Jesteś tutaj: Strona główna > Projekty > Fundusze Strukturalne