Przejdź do treści

Czwartek, 27.4.2017

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Powiat Sztumski

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Rada Powiatu
2014-01-07

Kontakty radnych

Lp.

Nazwisko i imię

Telefon

Adres e mail

1.

Butkiewicz Ludwik

55 276 17 21 tel. stacj.

2.

Cieciora Marek

marek-cieciora@wp.pl

784 921 617

3.

Cymerys Wojciech

starosta@powiatsztumski.pl

55-277-14-03 stacjonarny- dom

512 299 520 komórka

4.

Downarowicz Antoni

wicestarosta@powiatsztumski.pl

600-101-580 komórka

5.

Grzonka Janusz

janusz.grzonka@gmail.com.pl

664-476-861 komórka

55-277-63-89 stacjonarny-dom

6.

Krupa Adam

adamkrupa35@wp.pl

691-865-526 komórka

7.

Kubik Sylwia

sylwia.kubik@gazeta.pl

605-684-157 komórka

8.

Mazerski Ryszard

ryszardm@poczta.onet.pl

608 038 472

9.

Nazarewicz Ewa

e.nazarewicz@wp.pl

602-609-894 komórka

10.

Sarnowski Leszek

leszeksarnowski@poczta.onet.pl

693-527-614 komórka

11.

Skolimowska Teresa

tesskol@wp.pl

508-606-198 komórka

12.

Stec Piotr

stecowka@wp.pl

501-681-806 komórka

13.

Szewczun Jolanta

j.szewczun@wp.pl

608-762-503 komórka

55-276-00-20 stacjonarny

14.

Thiede Waldemar

waldemar.thiede@wp.pl

663-688-614 komórka

15.

Warunek Józef

warunxz@wp.pl

502-325-474 komórka

55-277-16-26 stacjonarny

16.

Zielonka Wojciech

wojciech.zielonka@krus.gov.pl

602-321-734 komórka

17.

Zwolenkiewicz Zbigniew

zbigniewzwolenkiewicz@wp.pl

601-676-898 komórka

wydruk, pdf

Informacje dla organizacji pozarządowych

Translator

Logo Powiatu

Kalendarz wydarzeń

Jednostki Powiatu

Zespół Szkół w Sztumie

Zespół Szkół
im. Cypriana Kamila Norwida
w Dzierzgoniu

Zespół Szkół Zawodowych
w Barlewiczkach



SOSW
Kołoząb


SOSW
Uśnice


Poradnia
Psychologiczno
Pedagogiczna


Powiatowe
Centrum
Pomocy
Rodzinie


Powiatowy
Inspektorat
Nadzoru
Budowlanego
w Sztumie


Zakład
Aktywności
Zawodowej
w Sztumie

Strategia Rozwoju
Woj. Pomorskiego

Zdolni z Pomorza.pl

Pętla żuławska
– rozwój turystyki wodnej.
Etap I

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.